Contact | Agathos hulpverlening

E-health toepassingen

Agathos zet e-health toepassingen zoals beeldbellen in voor de ambulante hulpverlening.

Bekijk het filmpje over e-health

Contact

Heeft u een vraag? Of wilt u graag persoonlijk contact met ons om mogelijkheden te bespreken? Wij helpen u graag verder! U kunt altijd vrijblijvend contact met ons opnemen.

  • Contact team IAH Noord

Agathos Intensieve Ambulante Hulpverlening
Vloeddijk 40-1
8261 GC Kampen

010-2640777

Klik hier voor een actuele routebeschrijving per openbaar vervoer, fiets of auto. 

 

Aanmeldcoördinatoren IAH:

Gerjanneke Polinder (ma, di en vrijdag) 

T 0622795149

E g.polinder@leliezorggroep.nl

 

Josine Stoter (ma en di)

T 0620351632

E j.stoter@leliezorggroep.nl

 

Heleen Mekenkamp (ma t/m do)

T 0651728631

E h.mekenkamp@leliezorggroep.nl

 

Janouk van den Hoorn (di, woe en vrijdag)

T 0610111762

E j.vandenhoorn@leliezorggroep.nl

 

Annette Fiks (di, woe en vrijdag)

T 0612061283

E a.fikse@leliezorggroep.nl 

 

Bereikbaarheid voor de meivakantie 29 april tot 13 mei:

week18:

Maandag en dinsdag Josine Stoter

woensdag en donderdag Heleen Mekenkamp

Vrijdag Annette Fikse

 

Week 19:

Maandag Josine Stoter

Dinsdag en woensdag Janouk van den Hoorn

Donderdag Heleen Mekenkamp

Vrijdag Anette Fikse

 

 

  • Contact Team Ambulante Hulpverlening Onderwijs Noord

Agathos Ambulante Hulpverlening Onderwijs
Vloeddijk 40-1
8261 GC Kampen

Aanmeldcoördinatoren onderwijs:

Boudewina Hulter (maandagochtend, dinsdag, woensdagochtend en donderdag)
T 0651940898
E b.hulter@leliezorggroep.nl

Emmy Bouwman (maandag en vrijdag)
T 06-13921551
E e.bouwman@leliezorggroep.nl 

Aanmelden
Wilt u zichzelf of uw kind aanmelden? Gebruik dan onderstaand formulier.
Aanmeldformulier cliënt

Wilt u een cliënt aanmelden? Dan kunt u een ondersteuningsplan mailen naar: aanmeldingenkampen@leliezorggroep.nl of gebruik maken van een van de onderstaande formulieren.
Aanmeldformulier verwijzer

Aanmeldformulier verwijzer (begeleid bezoek) 

Kampen

Vloeddijk 40-1, 8261 GC Kampen

Hier vindt u ons

Map

Zorg verdient waardering

www.leliezorggroep.nl

Waardeer mij

(010) 26 40 777

Vragen? Advies nodig?

Neem dan contact op met een van onze adviseurs.