Autisme congres NVA

Autisme congres NVA

Autisme congres NVA

Afgelopen vrijdag zijn twee collega's uit ons team op het Autisme congres van de NVA geweest. Het congres ging over 'Jong&Aut'. Er zijn veel ervaringsdeskundigen aan het woord geweest. Mooi is dat de nadruk lag op het feit dat zowel degene met autisme als de professional beide mens zijn. Zij spreken van mens tot mens met elkaar.

Afgelopen vrijdag 24 november zijn twee collega's uit ons team op het Autisme congres van de NVA geweest.
Het thema van het congres was dit jaar 'Autisme bij jong en Aut'. Er zijn veel ervaringsdeskundigen aan het woord geweest. Mooi is  dat de nadruk lag op het feit dat zowel degene met autisme als de professional beide mens zijn. Zij spreken van mens tot mens met elkaar.

 

Zorg verdient waardering

www.leliezorggroep.nl

Waardeer mij

(010) 264 07 77

Vragen? Advies nodig?

Neem dan contact op met een van onze adviseurs.